15
Bună dimineaţa! Nu-i aşa că nu am mai avut emoţii de mult timp? Niculae va lămuri în această dimineaţă atribuţiile fiecăruia dintre conducători, pentru a nu se mai călca pe picioare. La această oră are loc o întrunire a Comitetului Director, care va lămuri ce trebuie să facă fiecare la club. Din ce am aflat, despărţirea de Chiţu nu este încă oficială, chiar dacă acesta a spus aseară că se retrage. Nu ştiu ce să mai cred, nu mai spun nimic, pentru că situaţia se poate suci din nou cu 180 de grade. Concluzia e că, cel puţin pentru câteva ore, nu am scăpat de emoţii. Sper doar ca Vivi să fie mai conciliant, aşa cum l-am sfătuit, pentru că trebuie să lase puţin şi de la el, pentru binele echipei. Desigur, nu îi cer să fie conciliant în problema Chiţu, unde suntem cu toţii de acord că acest personaj nu are ce să caute la Ploieşti. Veşti, bune, sper, imediat ce se termină şedinţa, aici!




ma tem ca atmosfera asta de la club va influenta in mod negativ jucatorii
Va fi bine! Trebuie sa fie bine pentru ca iubim prea mult aceasta echipa si pe Vivi iar Niculae trebuie sa fie nebun incat sa nu-si doreasca performanta.
hai ca ne-ai zapacit dreacu pe totzi! Cand e decisiva ziua aia, ca nu mai suport! Apropo de decisiva, va fi asa cand vrea Nicolae, singurul care vorbeste avand si ceva in buzunare! Pana una alta, hai sa strigam (degeaba): “HAI PETROLUL!!!”