altPHel

blogul lui Pătraru

  • Acasa
  • Galerie foto
  • Despre mine
Search:
Ian
14

Emisiunea ”Presing”, de luni, 12 ianuarie, la cererea telespectatorilor!

dragoscomentezi?

VN:F [1.8.5_1061]
please wait...
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.8.5_1061]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Share/Bookmark

8 Responses to “Emisiunea ”Presing”, de luni, 12 ianuarie, la cererea telespectatorilor!”

  1. Murdoc

    Cretin rau Negoitescu ala!!! N-avem ce cauta langa bercea (nici macar cu 1%)!

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 14th, 2009 | 6:47 pm
  2. galbenalbastru

    azi am vazut emisiunea….. oane nu i-e rusine lui manea sa apara pe post , chiar si telefonic? oare va fi fericit cand va promova in liga I pe munca lui Vivi si sustinerea suporterilor? oare are momente de constiinta despre tradarea suporterilor , care infiferent de vreme , au sustinut aceasta echipa si acasa si in deplasare? rusine nicolae si manea ;

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 14th, 2009 | 6:53 pm
  3. cocartzu

    prietene fara suparare da trebuie sa fii foarte naiv daca ai impresia ca lu manea ii pasa sau i-a pasat vreodata de suporteri…ei abia faceau niste afise o data la 5 meciuri sa le lipim in oras , ca sa nu mai zic k putin le-a pasat de numele de petrolul…oricum de promovat nu am cum sa promoveze pentru ca in primu rand vestiaru e cu vivi si fara suporteri echipa e 0 ..multe puncte au fost luate datorita devotamentului suporterilor… atat manea cat si niculae au dat dovada de prostie in stare crasa ..mai puteau astepta 4 luni promovau si dupa aia faceau ce vroiau ei adica schimbau numele il demiteau pe vivi..asa nici nu promoveaza, numele n-au cum sa-l schimbe la mijlocul campionatului..

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 14th, 2009 | 7:53 pm
  4. mosu66

    Manea a reusit sa ne arate ca poate minti frumos ca intr-un final sa ne arate adevarata lui fata….pacat pt. ca au fost momente in care a stiut sa se faca respectat si acum a reusit sa se aleaga cu dispretul nostru…….p.s. chiar ma bucur ca am propus la emisiunea PRESING sa fie invitat , unde a si intrat in direct demonstrand prin vorbele sale ca are o totala lipsa de caracter ………….d-le Manea sa stiti ca echipa aia… fara suporteri…e ca nunta fara lautari…..sa stiti ca DUMNEZEU nu doarme…

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 14th, 2009 | 10:16 pm
  5. Adrian Popescu

    Rusine?????? Da’ voi credeti ca tzaranii astia stiu cu ce se mananca rusinea? Ptr. ei am o recomandare de garnitura la felul “rusine”, garnitura respectiva se numeste “MUIE”! Sa mori tu Patrare daca nu-mi lasi postarea asta.

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 15th, 2009 | 12:52 am
  6. soho

    Nu n-are constiinta. Astia din tagma lor n-au constiinta, au doar ochii albastrii! Sa cheltuie linistiti acum banii lu niculaie..oricum, le-am cedat cam usor echipa! dar, asta e..nu-mi pare rau de cat de jucatori..in rest, duca-se dreacu cu astra lor! numa la unclub de scarbe ca al lor putea veni sa antreneze sumudica..in alta parte, cand vreodata un rapidist la ploiesti?

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 15th, 2009 | 1:05 am
  7. Adrian Popescu

    In cazul in care nu ai reusit sa te edifici in legatura cu chestia cu marcile:http://www.inregistrare-marci.ro/marci/cautare.php?from_form=1&firma=sc+fotbal+club+petrolul+sa&marca=&clasa=&x=39&y=22

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 15th, 2009 | 2:19 pm
  8. Adrian Popescu

    Faorte interesant manea asta. Dar de ce nu spune si cat de incompetenti sunt conducatorii astia platiti de niculaie? De ce nu spune ca sunt atat de idioti incat nu au fost in stare sa elaboreze un design de echipament, o stema, ca nu au fost in stare sa infiinteze un departament de marketing, ca nu au fost in stare sa aduca un sponsor la club si alte chestii pe care le pasau suporterilor. Pai ce poate fi mai usor decat sa-i zici aluia care-ti sugereaza sa faci ceva prin care sa-ti imbunatatesti imaginea sau care sa-ti aduca ceva profit, sa faca el treaba aia ptr. tine. Destul de lejer, nu-i asa. Si pe urma te duci la patron: “ia-uite sef ce treaba am facut io!”. Sau sa ne spuna cum a venit in intampinarea tuturor ideilor cu care am venit noi in fata lor. Stie una si buna, e treaba noastra, e bucataria noastra. Pai bai capabilule care te vezi, treaba voastra a fost si atunci cand v-ati dus dreaq sa va ia in “C”, si cand ati zacut acolo de nu stiati de capul vostru si a trebuit sa vina Vivi sa va adfuca jucatori si sa faca echipa gratis, treaba voastra a fost si atunci cand va veneau dor 30 de spectatori la meciuri. Atunci de ce nu v-ati demonstrat maiestria, ca bani aveati, asa cum spui. De ce nu ne spune manea si cat timp au stat jucatorii neplatiti? Daca nu era Vivi, va duceati dupa progresul, bai capabilule care te vezi, ca se duceau jucatorii si-si depuneau memorii la federatie, nu asteptau sa-i vinzi tu azotatul lui niculaie ca sa-i platesti.

    UN:F [1.8.5_1061]
    please wait...
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    UN:F [1.8.5_1061]
    Rating: 0 (from 0 votes)
    ianuarie 15th, 2009 | 2:47 pm

Leave a Reply

promo-patraru-fido



Dragos Patraru on Facebook



Radio Prahova

www.altphel.ro

Despre cum se pregăteşte Volosevici să înapoieze înzecit firmei Luxten sprijinul acordat în campania electorală de acum doi ani şi nu numai!

Ăştia de la Luxten nu mai sunt nişte hoţi, aşa cum eronat credea primarul Ploieştiului, in 2008! La naiba, sunt chiar nişte băieţi de ispravă, care l-au impresionat pe Volosevici cu detenta pe care o au. Şi, pentru că au sărit la cap de fiecare dată cand primarul le-a cerut asta, in ultimii doi ani, băieţii de la Luxten se pregătesc să incaseze in jur de 500.000 de euro, din banii noştri, pentru nişte lucrări foarte scumpe, de care nu numai că nu avem nevoie, dar le puteam face cu mult mai puţini bani, după licitaţia pe care primarul trebuie să o organizeze, la inceputul anului viitor.[...]
Citeste mai departe...

  • Despre ce ati vrea s? se discute mai mult la emisiunea Atitudine, de la Prahova TV, de la 1 septembrie?

    View Results
  • Categorii

    • comentezi? (811)
    • dorelisme (6)
    • faze tari (13)
    • jurnalism horror (10)
    • politică de Ploieşti (430)
    • sport (122)
  • Link-uri

    • Agentia de Monitorizare a Presei
    • altPHel
    • Bookblog
    • carti online
    • Catavencu
    • Centrul pentru Jurnalism Independent
    • Centrul Roman pentru Jurnalism de Investigatie
    • CSU ASESOFT
    • Dacă vreţi să câştigaţi la pariuri
    • Doar PETROLUL
    • Echipa mea de fotbal (la care sunt presedinte, antrenor si jucator)
    • Ioan T. Morar
    • Ioana Avadani
    • Patroni si jurnalisti
    • PhOnline
    • PloieStiri
    • PRAHOVA TV (prima televiziune locala on-line)
    • Radio Guerilla
    • Radio Prahova
    • Razvan Tudor
    • Reporteri fara frontiere
    • Sanchi
  • altPHel Astra atitudine bercea Chitu emisiune FCP FC Ploiesti fotbal funny ilie oană liga2 liga 2 Liga a doua Liviu Luca Luca Manea negoita Niculae patraru PDL PDL Prahova petrolul petrolul e al nostru Ploieşti politica Prahova prahova tv presa presing primaria ploiesti primărie promovare PSD rachita Roberta Anastase scandal stadion suporteri săniuţă telegraful de prahova Vivi Vivi Răchită Volosevici volosevici spaga

    WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck and Luke Morton requires Flash Player 9 or better.

  • Ultimele comentarii

    • dragos în Comunicare, te halesc!
    • da în Comunicare, te halesc!
    • Prahova24hours în Domnule Valentin Sava, v-ați făcut o lobotomie, ceva?
    • FARMACISTUL09 în Ploieștiul, oraș de vis. Un vis urât!
    • kostty morysca în Domnule Valentin Sava, v-ați făcut o lobotomie, ceva?
  •  

    ianuarie 2009
    Lu Ma Mi Jo Vi Sâ Du
    « Dec   Feb »
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  



presing


  • Citeste stirile prin rss

    rss


  • Copyright © 2007